Organizator:

Aktualności

30-05-22 Sto lat targów w Poznaniu - finał obchodów jubileuszu

27 maja 2022 r. w Sali Ziemi w Poznań Congress Center odbył się finał obchodów jubileuszu 100-lecia Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Zobacz więcej

27-05-22 Witamy w Poznaniu! - dokument o tym, jak Poznań zdał egzamin z życzliwości

Przed kamerą stanęli ci, którzy pomagają. Ludzie, którym jeszcze niedawno nie śniło się, że zostaną wolontariuszami. Bohaterami swojego filmu uczynił ich Marek Osiecimski. Jego dokument o tym, jak Poznań zdał egzamin z życzliwości, można obejrzeć już w sieci. Zdjęcia robione były na Międzynarodowych...

Zobacz więcej

05-05-22 W kierunku rezyliencji - Przyszłość branży targowej

Miejsce spotkań i zabawy, technologia wspierająca nawiązywanie relacji, sposób na budowanie dobrostanu psychicznego i walkę ze zjawiskiem osamotnienia – takie mogą być targi przyszłości. Grupa MTP i infuture.institute, którego założycielką i CEO jest Natalia Hatalska, stworzyły raport „Przyszłość branży...

Zobacz więcej

24-04-22 Dwa wyjątkowe dni z retro motoryzacją – podsumowanie targów Auto Nostalgia

To było najpiękniejsze otwarcie sezonu motoryzacyjnego. Targi Auto Nostalgia stworzyły niepowtarzalny klimat, związany z zabytkowymi pojazdami. Wydarzenie odwiedziło 11 525 zwiedzających.

Zobacz więcej

23-04-22 Auto Nostalgia wystartowała! Wyjątkowa podróż w przeszłość motoryzacji

Liczne zabytkowe samochody i motocykle wypełniły hale EXPO XXI w Warszawie. Obecność wielu motoryzacyjnych perełek przyciągnęły tłumy zwiedzających.

Zobacz więcej

22-04-22 Najpiękniejsze otwarcie sezonu motoryzacyjnego – zapowiedź targów Auto Nostalgia 2022

Kilkaset zabytkowych pojazdów z najróżniejszych epok i zakątków motoryzacyjnego świata – tak jednym zdaniem można podsumować wyjątkową ekspozycję, która czeka na uczestników targów pojazdów zabytkowych Auto Nostalgia 2022. Spotkanie z retro motoryzacją zaplanowano na 23-24 kwietnia na terenie EXPO XXI...

Zobacz więcej

21-04-22 Co zaprezentują wystawcy?

Sprawdź pełną listę wystawców i zobacz część klasyków, które zaprezentują na tegorocznych targach!

Zobacz więcej

09-04-22 Auto Nostalgia na Poznań Motor Show

Największe targi motoryzacyjne w Polsce już w ten weekend w Poznaniu! Nie zabraknie jednak pięknych klasyków.

Zobacz więcej

04-04-22 Jubileuszowa 10. edycja Golden Marketing Conference

Eksperci branży marketingowej spotkają się w Poznaniu, by opowiedzieć jak wykorzystać najnowsze trendy w rozwoju swoich firm i usług.

Zobacz więcej

31-03-22 Polski pawilon na Expo Dubai 2020 obsypany nagrodami

Doskonały projekt architektoniczny z charakterystyczną rzeźbą kinetyczną, profesjonalna realizacja i przyjazne środowisku rozwiązania – tak w skrócie można opisać Polski Pawilon, na kończącym się 31 marca, Expo Dubai 2020.

Zobacz więcej

30-03-22 Spotykamy się, by pomagać

Grupa MTP dołączyła do akcji „SPOTYKAMY się, by POMAGAĆ”, organizowanej przez Radę Przemysłu Spotkań i Wydarzeń TUgether. Część przychodu ze sprzedaży biletów spółka przeznaczy na cele związane z pomocą dla mieszkańców i mieszkanek Ukrainy.

Zobacz więcej

24-03-22 Wystawa World Press Photo po raz pierwszy na Międzynarodowych Targach Poznańskich!

Międzynarodowe Targi Poznańskie po raz pierwszy w historii będą gościć na swoim terenie prestiżową, znaną na całym świecie, wystawę fotografii prasowej World Press Photo. 65. edycja wystawy odbędzie się w ramach wydarzenia Sztuka w Świecie w dniach 9-26 maja br. w Iglicy.

Zobacz więcej

17-03-22 Spektakularny marzec na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Marcowy kalendarz wydarzeń Grupy MTP obfituje w wyjątkowe wydarzenia, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Bilety na koncerty wyprzedają się z dużym wyprzedzeniem, a pawilony targowe wypełniają się po brzegi zwiedzającymi.

Zobacz więcej

14-03-22 Auto Nostalgia bez limitów i podziału zwiedzających

Zgodnie z najnowszym rozporządzeniem, zdejmujemy limity zwiedzających i podział biletów.

Zobacz więcej

11-02-22 Zdobądź akredytację prasową

Reprezentujesz portal motoryzacyjny? Prowadzisz kanał dotyczący zabytkowych pojazdów? Chcesz wziąć udział w Auto Nostalgii? Zgłoś się do nas po akredytację.

Zobacz więcej