Organizator:

Auto Nostalgia 2023 zbliża się wielkimi krokami!

Podziel się

Zapraszamy na najstarsze w Polsce targi pojazdów zabytkowych czyli Auto Nostalgię! 22-23 kwietnia 2023, Warszawa, EXPO XXI.

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Auto Nostalgii, czyli najstarszych w Polsce targów pojazdów zabytkowych. Tym razem spotykamy się 22-23 kwietnia na EXPO XXI w Warszawie.

Otwarcie sezonu w stolicy

Sezon 2023 miłośnicy klasyków wspólnie otworzą w Warszawie. Dwa pawilony EXPO XXI wypełnią się setkami zabytkowych samochodów, motocykli i pojazdów specjalnych. Od samego progu każdy poczuje, że wchodzi do niezwykłego, starodawnego świata. Bo jednak nie codziennie widzi się niemal 100-letnie pojazdy!

 

Auto Nostalgia Warszawa

Wspomnienia, spotkania, rozmowy

Ten niepowtarzalny weekend to dla jednych okazja do wspominania lat młodości i tego, że “kiedyś to było…”. Możliwe, że wielu zwiedzających zobaczy na wystawie swoje pierwsze auto lub autobus, którym kiedyś dojeżdżali do szkoły. 

Młodsi z kolei mogą posłuchać o przygodach swoich rodziców czy dziadków i na własne oczy zobaczyć jak motoryzacja ewoluowała. A zmieniło się wiele!

Auto Nostalgia - Bilety

Giełda pojazdów zabytkowych

Auto Nostalgia to nie tylko wystawa. To przede wszystkim targi. A jak targi, to i handel. Masz zabytkowy samochód lub motocykl w swoim garażu i chcesz go sprzedać? Wystaw się u nas i znajdź kupca. 

A może szukasz sposobu na poradzenie sobie z rosnącą inflacją? Zainwestuj we własnego klasyka! Kupno zabytkowego pojazdu to świetny pomysł na zamrożenie kapitału. Na Auto Nostalgii spotkasz zarówno firmy profesjonalnie zajmujące się sprowadzaniem, odrestaurowywaniem i sprzedawaniem samochodów, jak i osoby prywatne. W jednym miejscu masz okazję zapoznać się z ofertami sprzedaży, zobaczyć stan techniczny i porozmawiać z właścicielami. Może wyjdziesz z targów z nowym kompletem kluczyków?

 

Auto Nostalgia Warszawa

Automobilkluby, muzea, wystawcy indywidualni

Zabytkowe kolekcje pojazdów zaprezentują m.in. Automobilkluby z różnych części Polski oraz muzea motoryzacyjne. To znakomita okazja by w jeden weekend, w jednym miejscu zobaczyć kilkadziesiąt unikatów, które na co dzień dzielą setki kilometrów.

Ponadto towarzyszyć nam będą specjaliści od wynajdywania najciekawszych ofert sprzedaży samochodów i motocykli, tacy jak chociażby Giełda Klasyków. Ta impreza nie musi się skończyć wyłącznie wspomnieniami i marzeniami o takim pojeździe. Można zasięgnąć fachowych porad i złapać zakupową okazję.

Całość dopełnią pieczołowicie wypolerowane perełki z garaży osób prywatnych, które chcą albo zaprezentować, albo zaprezentować i sprzedać swoje cacko. Jedno jest pewne. Auto Nostalgia to wielkie święto miłośników motoryzacji.

Auto Nostalgia - bilety

Przeżyj najpiękniejszy weekend nadchodzącej wiosny!

Auto Nostalgia to okazja do zaprezentowania oraz podziwiania najpiękniejszych zabytkowych samochodów, motocykli i innych pojazdów z różnych epok i o różnych stylach. Każdy, kto choć na chwilę chciałby się przenieść w czasie, wyjdzie z targów zadowolony. To nie tylko zwykła wystawa. To przede wszystkim zlot miłośników klasycznej motoryzacji, która miała w sobie duszę. Okazja do wspólnych rozmów i dyskusji. W dniach 22-23 kwietnia 2023 na EXPO XXI w Warszawie nie może zabraknąć i Ciebie!

 

Auto Nostalgia Warszawa