Organizator:

Auto Nostalgia bez limitów i podziału zwiedzających

Podziel się

Zgodnie z najnowszym rozporządzeniem, zdejmujemy limity zwiedzających i podział biletów.

Ku radości organizatorów jak i zwiedzających, od początku marca przestają obowiązywać limity osób biorących udział w wydarzeniach. Być może widzieliście, że jeszcze mieliśmy w sprzedaży dostępnych kilka rodzajów biletów: dla osób posiadających certyfikat Covid-19, jak i tych nie dysponujących takim dokumentem. Teraz pozostały już tylko dwa bilety do wyboru: na sobotę (23.04) i niedzielę (24.04).

Jakie bilety można kupić na targi Auto Nostalgia?

targi pojazdów zabytkowych - bilety

(Ceny biletów obowiązujące na dzień 14.03.2022)

Od 1 marca nie ma już górnego limitu osób, które mogą znajdować się na terenie targów. Oznacza to, że znika podział na osoby zaszczepione i niezaszczepione. Dlatego w sprzedaży dostępny jest już tylko jeden rodzaj biletów z podziałem na termin - na sobotę lub niedzielę.

Śledzimy kolejne regulacje

W tym miejscu musimy też zaznaczyć, że zmiany w rozporządzeniu zostały wprowadzone z terminem obowiązywania do końca marca 2022 roku. Oznacza to, że w kwietniu albo zostaną one przedłużone, albo zmienione. Liczymy na ten pierwszy scenariusz, jednak musimy się liczyć z tym, że coś z tej kwestii ponownie może ulec zmianie. 

Już teraz zapewnij sobie wejście!

Jeśli chcesz zobaczyć najpiękniejsze klasyczne pojazdy zgromadzone w jednym miejscu - już teraz zarezerwuj sobie termin 23-24 kwietnia 2022 i odwiedź nas na EXPO XXI w Warszawie. Zabierz rodzinę i przyjaciół i wspólnie przeżyjcie niezapomnianą podróż w czasie!

>>>KUPUJĘ BILETY NA AUTO NOSTALGIĘ<<<

Wstęp dla dzieci do lat 6 jest bezpłatny!