Organizator:

Auto Nostalgia wystartowała! Wyjątkowa podróż w przeszłość motoryzacji

Podziel się

Liczne zabytkowe samochody i motocykle wypełniły hale EXPO XXI w Warszawie. Obecność wielu motoryzacyjnych perełek przyciągnęły tłumy zwiedzających.

Targi Auto Nostalgia to święto wszystkich tych, którzy kochają pojazdy z minionych epok. Po dwuletniej przerwie zwiedzający mogli ponownie podziwiać modele, pochodzące z najróżniejszych zakątków motoryzacyjnego świata. Porsche, Mercedesy, Jaguary i wiele innych – każdy miłośnik zabytkowych pojazdów może znaleźć coś dla siebie. Na ekspozycji można również spotkać gwiazdy filmowych produkcji oraz samochody należące w przeszłości do znanych osobistości.

Auto Nostalgia jest także doskonałą okazją do nabycia wymarzonego klasyka. Strefa Giełdy Klasyków, czy oferty przygotowane przez poszczególnych wystawców pozwalają na wzbogacenie swojej kolekcji lub zakup pierwszego, zabytkowego samochodu. Pierwsze transakcje już miały miejsce i niektóre z samochodów znalazły nowych właścicieli.   

Pierwszy dzień targów spotkał się ze sporym zainteresowaniem ze strony zwiedzających. Po sukcesie frekwencyjnym targów Poznań Motor Show, Auto Nostalgia jest kolejnym wydarzeniem potwierdzających ogromne pragnienie bliskiego kontaktu z motoryzacją.

Druga i zarazem ostatnia szansa na podziwianie targowej ekspozycji nadarzy się już jutro. Drzwi EXPO XXI będą otwarte dla zwiedzających od 10:00 do 17:00. Bilety na wydarzenie są dostępne na platformie ToBilet.pl oraz w kasach.