Organizator:

Auto Nostalgia z nowym terminem. Zapraszamy 12-13 września 2020!

Podziel się

#WracamyDoGry czyli Auto Nostalgia już we wrześniu w stolicy

Warszawa wraca na Żerań! Przed Wami jubileuszowa X edycja Auto Nostalgii – motoryzacyjna podróż w czasie odbędzie się w dniach 12-13 września 2020 roku w Global EXPO w Warszawie czyli… w legendarnej Fabryce FSO.

Na miejscu zobaczycie najróżniejsze pojazdy z minionych epok – od amerykańskich klasków z lat 60. i 70. XX wieku przez pojazdy wojskowe po motocykle, rowery, autobusy czy dobrze nam znane Polonezy i „Maluchy”. Auto Nostalgia to także m.in. najciekawsze i niespotykane youngtimery czy oldschoolowe kampery.

Na bogatą ekspozycję wydarzenia składają się również kolekcje od największych automobilklubów, stowarzyszeń i przedsiębiorstw związanych z retro motoryzacją. Jednak to dopiero początek atrakcji – Auto Nostalgia to także elementy kultury naszych dziadków z muzyką i strojami na czele.

Dodatkowo, podczas targów będziecie mieli okazję wziąć udział w warsztatach czy pokazach renowacji samochodów na żywo. Z pewnością będzie to gratka zarówno dla profesjonalistów jak i pasjonatów, chcących zobaczyć, jak to wygląda od środka.

Jesteście gotowi na motoryzacyjną podroż w czasie? Już teraz skorzystaj z tańszej przedsprzedaży biletów online z pierwszej puli!  

KUP BILET ZOSTAŃ WYSTAWCĄ