Organizator:

Bezpieczeństwo podczas targów Auto Nostalgia 2020

Podziel się

W trakcie przywracania wydarzeń targowych i konferencyjnych Grupa MTP skupia się przede wszystkim na stworzeniu bezpiecznych warunków do spotkań dla swoich gości.  Pomiar temperatury, środki do dezynfekcji, utrzymanie odpowiedniej odległości między uczestnikami, a także pozostałe środki ochrony, to jedne z licznych elementów, które wprowadzono w trosce o bezpieczeństwo zwiedzających, jak i wystawców.

Niewątpliwym jest, iż zdrowie i bezpieczeństwo Naszych partnerów biznesowych, wystawców i potencjalnych klientów jest dla nas najwyższym priorytetem. Stale monitorując nowe wytyczne oraz komunikaty Ministerstwa Zdrowia, jak również Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Grupa MTP przygotowała szereg materiałów przedstawiających nowe standardy i realia targowe. Z uwagi na komfort i bezpieczeństwo wszystkich uczestników targów wszelkie zasady, a także wytyczne zostały niezwłocznie wprowadzone w życie. Przykładem mogą być cieszące się dużym zainteresowaniem wydarzenia, które były organizowane od 6 czerwca przez Grupę MTP. Środki ochrony osobistej, systemy rejestracji online dla wystawców i zwiedzających, bezdotykowe mierzenie temperatury oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, takich jak kamery termowizyjne, ogólnodostępne pojemniki z płynem dezynfekującym w całym obiekcie, kasy i stanowiska recepcyjne oddzielone osłonami plexi, sprzedaż biletów online i stale kontrolowana liczba osób przebywająca na terenie, to tylko część środków ochrony, dzięki którym możliwa jest organizacja i realizacja bezpiecznej przestrzeni biznesowej opartej o ścisłe zasady bezpieczeństwa. Jak podkreśla Tomasz Kobierski, Prezes Zarządu - Grupa MTP jest w pełni przygotowana, by w nowych warunkach sanitarnych zaprosić na swoje wydarzenia kongresowo-targowe i bezpiecznie przyjąć wystawców i przybyłych gości.

Letni Targ Ogrodniczy odbywający się 20 i 21 czerwca był pierwszym wydarzeniem po dłuższej przerwie, który został zorganizowany zgodnie z nowymi wytycznymi GIS. Targ ten przyciągnął tysiące miłośników roślin, a swoje produkty zaprezentowało ponad stu wystawców. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się również Poznań Moto Fest, który miał miejsce 27-28 czerwca. W ciągu dwóch dni wydarzenie to odwiedziło aż 7,5 tysiąca osób! Sukces ten zawdzięczać można między innymi bogatej, a zarazem różnorodnej ekspozycji, dzięki której każdy z miłośników motoryzacji znalazł z pewnością coś dla siebie. Kolejnym wydarzeniem odbywającym się pod hasłem #WracamyDoGry w dniach 11-12 lipca był Letni Targ Rodzinny, który można podsumować w kilku słowach – turystyka, książki, aktywny wypoczynek, a także fantastyczna zabawa dla całej rodziny. 

Nieustannie i intensywnie pracujemy nad jubileuszową X edycją targów Auto Nostalgia.  W tym roku wydarzeniu przyświeca hasło: „Warszawa wraca na Żerań”, dlatego też targi pojazdów zabytkowych odbędą się w centrum Targowo-Kongresowym Global Expo przy ulicy Modlińskiej 6D w Warszawie. Podczas wrześniowego weekendu każdy zainteresowany będzie mógł doświadczyć wszystkiego, co najpiękniejsze i wyjątkowe w świecie motoryzacji zabytkowej. Dzięki zaangażowaniu stowarzyszeń i klubów działających na rzecz zabytkowej motoryzacji, ale przede wszystkim indywidualnych pasjonatów wraz ze starannie odrestaurowanymi przez nich eksponatami targi po raz kolejny staną się niepowtarzalną, motoryzacyjną podróżą w przeszłość. Co najważniejsze i warte podkreślenia to fakt, iż targi odbędą się w nowych warunkach sanitarnych. Dzięki wypracowanym procedurom przez Grupę MTP, maksymalne bezpieczeństwo i komfort zwiedzania, jak również prezentacja produktów będzie szła w parze z przyjazną atmosferą i niezapomnianymi wrażeniami.   

Zapraszamy do obejrzenia filmu dotyczącego bezpieczeństwa na wydarzeniach organizowanych przez Grupę MTP.

Więcej informacji o bezpieczeństwie na organizowanych targach można znaleźć na stronie: www.mtp.pl/pl/usługi/podróż-i-pobyt/standardy-bezpieczeństwa/