Organizator:

Czym jest Auto Nostalgia?

Podziel się

Wielkie święto miłośników klasyki, nostalgiczna podróż w czasie i rozpoczęcie motoryzacyjnego sezonu - tak w skrócie można opisać targi Auto Nostalgia. Wydarzenie odbędzie się w przedostatni weekend kwietnia w Warszawie.

Co, gdzie, kiedy? Bilety

Auto Nostalgia co roku przyciąga tysiące sympatyków zabytkowych pojazdów i nic w tym dziwnego - to jedna z nielicznych w roku okazji do spotkania się i porozmawiania w tak zacnym gronie. Niezależnie czy dopiero zgłębiasz tematykę klasycznej motoryzacji, czy jesteś zaprawionym w boju kolekcjonerem, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Ale od początku...

Auto Nostalgia to najstarsze targi pojazdów zabytkowych w Polsce. Od zawsze przyciągały rzesze pasjonatów - zarówno muzea z bogatymi kolekcjami zbiorów, jak i prywatnych kolekcjonerów ze swoimi perełkami. To prawdziwa motoryzacyjna podróż w czasie i żywa lekcja historii, pełna nostalgicznych wspomnień i niezapomnianych emocji.

 

 

Sentymentalny weekend

Przedostatni weekend, 20-21 kwietnia 2024, to data, którą warto zapisać w kalendarzu! Przez dwa dni hale EXPO XXI wypełnią się po brzegi zabytkowymi samochodami, klasycznymi motocyklami i pojazdami specjalnymi. Nie zabraknie specjalistów od renowacji, akcesoriów i części zamiennych. 

Co możecie zobaczyć na miejscu? Najciekawsze egzemplarze z muzeów z całej Polski, przedstawicieli klubów sympatyków poszczególnych marek samochodów, kluby samochodowe, stowarzyszenia i fundacje organizujące rajdy charytatywne, a także prywatnych kolekcjonerów.

 

Bilety Auto Nostalgia

 

 

Giełda pojazdów zabytkowych

Jak co roku zwiedzający będą mieli niepowtarzalną okazję, by w jednym miejscu zobaczyć z bliska wystawione na sprzedaż egzemplarze i porozmawiać z ich właścicielami. Jeśli planujecie zakup klasyka, targi Auto Nostalgia to idealne miejsce, by spełnić swoje marzenie.

Swoją ofertę zaprezentuje Giełda Klasyków, nie zabraknie ABcar Oldtimers, a także wielu indywidualnych wystawców. Oglądajcie, pytajcie, targujcie się i spełniajcie marzenia. Kolejna okazja dopiero na jesień, podczas Retro Motor Show w Poznaniu ;)

 

Dla kogo Auto Nostalgia?

Na to pytanie jest tylko jedna właściwa odpowiedź. Dla wszystkich którzy kochają motoryzację!

Dla młodszych wiekiem to najlepsza okazja, by zobaczyć z bliska jak wyglądała kiedyś motoryzacja, zarówno polskie legendy, jak i zagraniczne klasyki. To też niepowtarzalna szansa, by porozmawiać osobiście z kolekcjonerami, przedstawicielami muzeów czy klubów, profesjonalistami.

Dla starszych roczników to sentymentalna podróż w czasie! Kto nie chciałby dotknąć raz jeszcze legendarnej Syrenki, Poloneza czy "Malucha"? Przyjście na targi Auto Nostalgia to jak wejście to wehikułu czasu, który przeniesie nas kilkadziesiąt lat wstecz.

Auto Nostalgia to też doskonała okazja, by zaszczepić miłość do motoryzacji w najmłodszych, dlatego nie brakuje przybywających co roku tłumnie rodzin z dziećmi i atrakcji dla nich organizowanych przez wystawców.

 

Bilety Auto Nostalgia