Organizator:

Kup bilet na Auto Nostalgię na święta

Podziel się

Podaruj swoim bliskim wspomnienia! Kup bilet na Auto Nostalgię - 22-23 kwietnia 2023.

Nadchodzą święta Bożego Narodzenia i wielu z nasz szuka prezentów dla swoich bliskich. Jeśli wśród nich masz fana zabytkowej motoryzacji, to mamy genialną podpowiedź. Ruszyła właśnie sprzedaż biletów na najstarsze w Polsce targi pojazdów zabytkowych - Auto Nostalgia. Zaproszenie na takie wydarzenie z pewnością ucieszy niejednego pasjonata!

Auto Nostalgia - bilety

 

Podaruj wspomnienia swoim bliskim!

Targi motoryzacyjne to nie tylko zwyczajna wystawa samochodów i motocykli. To przede wszystkim okazja do spotkania się z innymi miłośnikami klasyków oraz fachowcami w dziedzinie motoryzacji. Wszystkich ciągnie w tym samym momencie w to samo miejsce z jednego powodu. Chcą wspólnie powspominać dawne czasy i pojazdy, które niegdyś królowały na polskich i zagranicznych drogach.

Wyobraź sobie wzruszenie Twojego ojca lub dziadka gdy zobaczy swój pierwszy samochód! Co poczuje, gdy ujrzy motocykl, którym jeździł za młodu? A może rodzice rozpoznają rower, na którym uczyli się jeździć, gdy byli dziećmi? Zabierz swoją rodzinę i wspólnie przenieście się w czasie.

 

Pojazdy zabytkowe Auto Nostalgia

 

Tego typu wydarzenia mają to do siebie, że każdy odnajdzie tam coś dla siebie. Dla starszych zwiedzających będą to wspomnienia, a dla młodszych historia. To weekend wypełniony sentymentem i nostalgią w najpiękniejszym wydaniu.

 

Automobilkluby, muzea, indywidualni kolekcjonerzy

Co zobaczycie na miejscu? Setki zabytkowych modeli samochodów, motocykli i pojazdów specjalnych. Swoje kolekcje zaprezentują Automobilkluby z całej Polski, kluby samochodowe, firmy specjalizujące się w skupie i sprzedaży klasyków oraz indywidualni wystawcy, chcący pokazać lub sprzedać perełki ze swoich garaży. Innymi słowy, wizyta na targach to tak naprawdę odwiedzenie kilkunastu muzeów motoryzacyjnych w jednym miejscu i czasie i to na jednym bilecie!

 

Kup Bilet Auto Nostalgia

 

Dodatkowo wizyta na targach nie musi się skończyć wyłącznie na oglądaniu. Nie zabraknie Giełdy Pojazdów Zabytkowych, gdzie można będzie obejrzeć kilkanaście aut wystawionych na sprzedaż, porozmawiać z właścicielami, poznać ich historię i sprawdzić ich stan. Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, być może znajdą tam nowych właścicieli. To ogromna wygoda dla tych, którzy jako sposób na zamrożenie kapitału i ucieczkę przed inflacją chcą wybrać inwestycję w klasyka. Nie muszą jeździć po całym kraju by oglądać samochody z ogłoszeń. Na Auto Nostalgii to sprzedawcy przyjeżdżają do nich.

 

To będzie najpiękniejszy weekend przyszłorocznej wiosny

Po udanej ubiegłorocznej edycji targów, apetyty tylko rosną. Na targach gościł m.in. Klub Zabytkowych Mercedesów Polska, Porsche Club Poland, Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach czy Muzeum Wena z Oławy. Nie zabrakło oczywiście Giełdy Klasyków czy BRP - Braci Goźlińskich. Ale do podziwiania było dużo więcej i nie inaczej będzie w 2023 roku! 

Wydarzenie odbędzie się w dniach 22-23 kwietnia 2023 w Warszawie na terenie EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego. Obecnie trwa przedsprzedaż biletów, zatem można zgarnąć je w najniższej możliwej cenie. 

Jeśli cenisz sobie niebanalne prezenty i wolisz ofiarować bliskim ciekawe przeżycie zamiast materialnych rzeczy, to wspólne wyjście na Auto Nostalgię będzie strzałem w dziesiątkę. 

Auto Nostalgia Bilety