TANIEJ❗

Niższe ceny biletów tylko do 19 kwietnia. 💰  

Organizator:

Kup bilet parkingowy

Podziel się

Skorzystaj z najniższej ceny i zapewnij sobie z wyprzedzeniem miejsce na parkingu przy EXPO XXI. Koniec ze staniem w kolejkach - kup wjazdówkę oni

Zaplanuj swoją podróż do przeszłości już teraz!

Auto Nostalgia zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią szansa na podróż w czasie do złotych lat motoryzacji. Przygotowaliśmy dla Was wyjątkową okazję, która sprawi, że Wasze doświadczenie na targach będzie jeszcze bardziej wygodne i niezapomniane. Od teraz możecie zakupić bilety wstępu na Auto Nostalgię razem z biletem parkingowym online, z wyprzedzeniem, dzięki czemu unikniecie kolejek i trosk związanych z miejscem parkingowym. Pozwólcie nam opowiedzieć Wam o naszej nowej ofercie, która zapewni Wam pełną swobodę i komfort podczas odwiedzin na EXPO XXI!

Bezstresowe parkowanie

W tym roku, dla Waszej wygody, przygotowaliśmy sprzedaż online biletów parkingowych na czas trwania Auto Nostalgii. Nie musicie już martwić się o to, czy znajdziecie wolne miejsce parkingowe czy też staniecie w długiej kolejce do automatu. Kupując bilet online, zyskujecie gwarancję miejsca na parkingu, dzięki czemu Wasze doświadczenie rozpocznie się od razu po przyjeździe, bez zbędnych opóźnień.

Na terenie EXPO XXI mamy dla Was dwie opcje parkowania - podziemny parking oraz parking na zewnątrz budynku. Na miejscu ochrona pokieruje Was tak, aby parkowanie poszło jak najsprawniej.

 

Parking - bilety na Auto Nostalgię

 

Wygodny system rezerwacji

Przy zakupie biletu parkingowego online, macie możliwość wyboru konkretnego dnia, w którym planujecie odwiedzić targi. Dzięki temu możemy zapanować nad logistyką i zapewnić Wam odpowiednią liczbę miejsc parkingowych, bez obaw o brak dostępności. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią mieć wszystko zaplanowane z wyprzedzeniem i cenią sobie komfort podróży.

Ograniczona oferta - nie przegap okazji!

Na start, uruchamiamy mocno ograniczoną pulę najtańszych biletów parkingowych, dostępnych za jedyne 40 złotych. To doskonała okazja, by zaoszczędzić i zabezpieczyć sobie miejsce parkingowe na czas targów. Pamiętajcie jednak, że liczba biletów jest ograniczona, dlatego nie zwlekajcie z decyzją - im szybciej zarezerwujecie swoje miejsce, tym większe korzyści dla Was!

Ułatwiamy Waszą podróż w czasie

Pamiętajcie, że bilet parkingowy nie upoważnia do wejścia na Auto Nostalgię - bilet na targi trzeba kupić osobno. Jednak dzięki naszej nowej ofercie, możecie mieć pewność, że Wasza podróż w czasie będzie rozpoczęta bez stresu i trosk. Zaplanujcie swoją wizytę na Auto Nostalgię już teraz, korzystając z naszej wyjątkowej oferty!

Auto Nostalgia odbędzie się 20-21 kwietnia 2024 roku (sobota i niedziela) od godziny 10:00 do 17:00 na terenie EXPO XXI w Warszawie przy ulicy Prądzyńskiego 12/14. Nie zwlekajcie z decyzją - zarezerwujcie swoje bilety już dziś i dołączcie do naszej podróży w świat motoryzacji sprzed lat!

 

 

Bilety - Auto Nostalgia