TANIEJ❗

Niższe ceny biletów tylko do 20.03 godz. 12:00. 💰  

Organizator:

Maluch z drewnianymi progami, karawan ze złotym dachem – ekspozycja Auto Nostalgii gotowa!

Podziel się

Auto Nostalgia to wyjątkowe wydarzenie, w trakcie którego można podziwiać prawdziwe perełki motoryzacji.

Bilety Co, gdzie, kiedy? Co zobaczysz w edycji 2023? Samochody na sprzedaż

Ekspozycja zgromadzona w najbliższy weekend na Expo XXI to miejsce, gdzie z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na to, czy jest miłośnikiem starych samochodów i motocykli, czy po prostu chce zobaczyć, jak te pojazdy wyglądały kiedyś. Na wydarzeniu będzie można zobaczyć wiele kultowych modeli, które kiedyś królowały na drogach.

Samochody, które spotkasz tylko na targach!

Przestrzeń w Expo XXI wypełni łącznie ponad 100 pojazdów. Większość z nich dotarła już do pawilonów i oczekuje na przybycie zwiedzających. Wśród nich można znaleźć prawdziwe perełki. W strefie przygotowanej przez Automobilklub Wielkopolski będzie można spotkać m. in. Bugatti z 1928 roku. Oficjalnie w Polsce znajduje się tylko 21 takich egzemplarzy – jest to więc prawdziwy unikat.

Na targach oprócz seryjnych modeli pojawią się również pojazdy odrestaurowane z odrobiną fantazji. Do takich należy z pewnością zaliczyć legendarnego Malucha z drewnianymi progami, czy zabytkowy karawan ze złotym dachem i zdobieniami. Tego typu perełek pojawi się zdecydowanie więcej! Z jednej strony Mercedesy i Porsche, a z drugiej Talbot i Wołga. Przekrój dostępnych modeli jest naprawdę imponujący.

Otwarcie sezonu klasyków w Warszawie

Auto Nostalgia to nie tylko bogata ekspozycja, ale również świetna okazja, aby spotkać się z innymi pasjonatami motoryzacji. Podczas wydarzenia będzie można porozmawiać z ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania i wymienić się doświadczeniami związanych z klasycznymi samochodami.

Nie przegap szansy, aby wziąć udział w jednym z najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych w Polsce! Wydarzenie z pewnością pozostanie na długo w Twojej pamięci!

Termin: 22-23 kwietnia 2023

Miejsce: EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14

Bilety: https://tobilet.pl/auto-nostalgia-2023.html