TANIEJ❗

Niższe ceny biletów tylko do 19 kwietnia. 💰  

Organizator:

mClassic - ciekawe auta z wartością dodaną!

Podziel się

Samochody klasyczne, youngtimery, freshtimery, future classics, rzadkie konfiguracje, auta o niewielkim wolumenie produkcji. Wyselekcjonowane egzemplarze w oparciu o 20 letnie doświadczanie rynkowe i pasję kolekcjonerską założyciela - Macieja Więsyka

Co, gdzie, kiedy? Bilety Lista wystawców Co zobaczysz w edycji 2023?

mClassic zaprezentuje swoje stoisko w dniach 22-23 kwietnia podczas targów Auto Nostalgia w Warszawie, Hala nr 1, stoisko nr 11 w Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Wydarzenie w sobotę i w niedzielę w godzinach 10:00-17:00.

 

Bilety Auto Nostalgia

 

Na stoisku między innymi:

  • Z okazji 30lecia modelu Citroen Xantia - zestawienie 2 egzemplarzy topowej wersji ACTIVA, prezentujące szczytowe osiągnięcie w rozwoju hydropneumatycznych układów zawieszenia. Gratka dla kolekcjonerów i fanów hydropneumatyki w wykonaniu marki Citroen. Wersja diesel wyprodukowana w ilości 2117 egz. z przebiegiem 36 tys. km w stanie muzealnym zestawiona z benzynową turbo CT powstałą w ilości 822szt egz.

 

  • Citroen Saxo VTS 16v - kwintesencja hot hatch’a lat 90 i godny następca kultowych Peugeota 205 1.9 GTI czy Renault Super 5 Turbo. Auto w stanie oryginalnym jako przykład youngtimera z bardzo solidnymi fundamentami do powtórzenia sukcesu kolekcjonerskiego i inwestycyjnego kultowych hot hatch’y z lat 80.

 

  • Mercedes C140 – dwudrzwiowa Sonderklasse, luksus lat 90 i ówczesna oznaka statusu społecznego. Model znany, mimo tego w najrzadszym wariancie V8 420 powstałym w zaledwie 2496 egz. i tylko 1502 egz. pod nazwą CL-klasse. Niski wolumen produkcji w  połączeniu z doskonałym stanem zachowania jako silny prognostyk utrzymania wartości w czasie.

 

  • Mercedes E500 z ciekawą, dobrze udokumentowaną polską historią w rękach najbardziej utytułowanego polskiego kierowcy rajdowego Pana Sobiesława Zasady - jako przykład „współczesnego” auta kolekcjonerskiego z wartością historyczną.

 

Bilety Auto Nostalgia