TANIEJ❗

Niższe ceny biletów tylko do 19 kwietnia. 💰  

Organizator:

Nadchodzi największa Auto Nostalgia w historii

Podziel się

Niemal 12 tysięcy m² motoryzacyjnej pasji! To będzie jak dotąd największa Auto Nostalgia w Warszawie. Zarezerwuj swój czas 👉🏻 20-21 kwietnia 2024.

Co, gdzie, kiedy? Bilety Samochody na sprzedaż

Jeśli interesują Cię emocje sprzed lat, dreszczyk nostalgii i zapierające dech w piersiach klasyki motoryzacji, to musisz być tam! Targi Auto Nostalgia powracają do Warszawy, i tym razem zaskakują nas czymś wyjątkowym – to będzie największa powierzchniowo impreza w historii tychże targów! Przygotuj się na przeżycie, które przekroczy Twoje najśmielsze oczekiwania.

EXPO XXI w lepszym wydaniu

Auto Nostalgia to więcej niż tylko wystawa pojazdów zabytkowych – to prawdziwe święto miłośników motoryzacji, okraszonej bogactwem historii i niezwykłych opowieści. Już po raz trzeci odbywać się będą w prestiżowej przestrzeni EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w stolicy, jednak tym razem zajmą aż trzy pawilony! Tak, dobrze przeczytałeś – trzy pawilony przepełnione dźwiękiem silników z minionych epok, blaskiem chromu i aromatem dawnych lat.

Prawie 12.000 m² historii motoryzacji

Ekspozycja rozmieści się w pawilonach nr 1, 3 i 4, tworząc niepowtarzalne doświadczenie dla wszystkich pasjonatów motoryzacji. Łączna powierzchnia ekspozycyjna osiągnie imponującą wartość – 11516 metrów kwadratowych czystej motoryzacyjnej pasji!

 

Auto Nostalgia Warszawa - mapka

 

Wystawa, giełda, spotkania

Co zobaczymy na targach? Niemal wszystko, co związane jest z motoryzacją historyczną i kultową. Wystawa zabytkowych samochodów, motocykli, pojazdów specjalnych oraz youngtimerów, to tylko część bogatego repertuaru. Ale to nie koniec! Giełda pojazdów zabytkowych, gdzie zarówno firmy, jak i entuzjaści wystawiają swoje skarby na sprzedaż, będzie prawdziwym rajem dla poszukiwaczy unikalnych klasyków.

Nie czekaj dłużej! Przedsprzedaż biletów trwa do 20 marca 2024, do godziny 12:00. Po tej dacie bilety podrożą, a Ty nie chcesz przecież przepłacać! Zachowaj swój kawałek historii motoryzacji już teraz.

 

Bilety Auto Nostalgia

 

Zarezerwuj termin: 20-21 kwietnia 2024

Dlaczego warto odwiedzić targi Auto Nostalgia 2024? Bo to nie tylko podróż w czasie, ale również unikalna okazja do spotkania pasjonatów z całego kraju, wymiany doświadczeń i wspólnego delektowania się pięknem dawnych maszyn.

Nie pozwól, by ta szansa umknęła Ci między palcami! Weź udział w wydarzeniu, które na długo pozostanie w Twojej pamięci. Kup bilet już teraz i dołącz do elitarnej grupy miłośników motoryzacji z klasą. Auto Nostalgia 2024 – historia, która staje się rzeczywistością!

 

Bilety Auto Nostalgia