Organizator:

Pomysł na prezent Wielkanocny

Podziel się

Nie ma nic lepszego od wspólnie spędzonego czasu wypełnionego opowieściami i wspomnieniami sprzed lat! Spędź z bliskimi wyjątkowe chwilę na najstarszych w Polsce targach pojazdów zabytkowych. Zaproś ich na Auto Nostalgię 20-21 kwietnia 2024 do EXPO XXI w Warszawie. Zrób im niespodziankę na Wielkanoc i podaruj w prezencie bilety. 🎁

Przeżyj niepowtarzalną przygodę na Auto Nostalgii

Idealny prezent Wielkanocny dla Twoich bliskich!

Czy chcesz zaskoczyć swoich najbliższych wyjątkowym prezentem, który zapewni im niezapomniane doświadczenie? Pozwól, że przedstawię Ci niezwykły pomysł, jakim jest Auto Nostalgia - najstarsze w Polsce targi pojazdów zabytkowych.

Co zobaczysz na tej imprezie?

Niezaprzeczalnie, Auto Nostalgia to wydarzenie, którego nie możesz przegapić. Odkryj razem z nami bogactwo historii, elegancję designu oraz emocje, jakie towarzyszą klasycznym samochodom i motocyklom.

Dlaczego Auto Nostalgia jest wyjątkowa?

  1. Podróż w czasie: Na Auto Nostalgii czas zatrzymuje się, a Ty wraz z bliskimi przeniesiesz się w czasy, gdy drogi naszych ulic zdobiły legendy motoryzacji.

  2. Wyjątkowe doświadczenie: To nie tylko wystawa pojazdów, to prawdziwa podróż przez epoki, które tworzyły kult motoryzacji.

    Auto Nostalgia - Warszawa 
  3. Edukacja i rozrywka: Dla miłośników historii motoryzacji to niepowtarzalna okazja do poszerzenia wiedzy, dla pozostałych - świetna zabawa i okazja do odkrywania fascynujących opowieści.

  4. Atmosfera pełna pasji: Spotkaj ludzi, których łączy jedna wspólna pasja - miłość do klasycznych pojazdów. To nie tylko wystawa, to spotkanie z osobami, które mają serce do motoryzacji.

Bilety Auto Nostalgia

 

Dlaczego bilet na Auto Nostalgię to idealny prezent Wielkanocny?

  • Emocje na wysokich obrotach: Dzięki biletowi na Auto Nostalgię sprawisz, że Wielkanoc minie Wam w atmosferze pełnej pozytywnych emocji, w oczekiwaniu na wspólną przygodę.

  • Wyjątkowy prezent dla pasjonatów: Czy Twoi bliscy są entuzjastami motoryzacji? Ten prezent spełni ich najskrytsze marzenia!

  • Tworzenie wspomnień: Wspólne wyjście na Auto Nostalgię stworzy niepowtarzalne wspomnienia, które będą cennym skarbem przez lata.

  • Radość zaskoczenia: Niech Twoi bliscy doświadczą radości z zaskoczenia, kiedy odkryją, że ich prezentem jest wejściówka na to wyjątkowe wydarzenie.

Kupując bilet na Auto Nostalgię, zapewnisz swoim bliskim nie tylko wspaniałe doświadczenie, ale także możliwość wspólnego spędzenia czasu, który na długo pozostanie w pamięci. Nie zwlekaj, spraw swoim najbliższym prezent, który będą wspominać przez wiele kolejnych lat!

 

Bilety - Auto Nostalgia 2024

 

Muzea, kluby, indywidualni kolekcjonerzy

Co zobaczysz na miejscu? Kolekcje muzealne z całej polski, zbiory klubów motoryzacyjnych a także perełki skrywane w prywatnych garażach pasjonatów.  Nie trzeba jeździć po całej Polsce. Wszyscy wspólnie otworzymy sezon 2024 w Warszawie! Syrenki, Maluchy, Polonezy, czyli auta, które niemal każdy kojarzy, a może i nawet kiedyś posiadał - to wszystko wyciśnie pewnie niejedną łezkę w oczach zwiedzających.

Specjalnie dla Was, prosto z podróży Syreną Bosto po Turcji, na Auto Nostalgii pojawi się znany z YouTube Jan Garbacz. Wraz z Pawłem Hoffmanem tym 40-letnim samochodem ze zdjęcia planują przemierzyć trasę od Stambułu, przez Kapadocję, Göreme, po Elazig, aż do źródeł Eufratu. Rolniczo-przemysłowy rodowód tego modelu z pewnością przysłuży się jeździe przez Turcję. W razie czego, zawsze na dachu kabiny pasażerskiej dostępne jest koło zapasowe. 😄 Wy będziecie mieli okazję powitać ich w Polsce jako pierwsi i zapytać jak było!

SALMSON S4C FAUX CABRIOLET z 1933 ROKU

Na stoisku Giełdy Klasyków zobaczysz unikatowy, 90-letni samochód, nigdy nie restaurowany, z oryginalną karoserią i nadal w doskonałej kondycji mechanicznej! To jeden z 282 wyprodukowanych egzemplarzy.

Nie zabraknie oczywiście Giełdy Klasyków, która przywiezie kilkadziesiąt pojazdów ze swoich garaży. Niewątpliwie wzrok będzie przyciągać błękitny Austin A35 z 1958 roku, a uśmiech wywoła Renault 4L z dość spartańskim wnętrzem. 

Swoją obecność potwierdzili m. in.

W ubiegłym roku furorę zrobiło stoisko Sportivo Silesia, na którym zaprezentowali 11 aut, w tym m.in. Alfa Romeo Montreal z 1972r. czy Ford GT40 z 1960r. Wezmą udział również w tej edycji i zapowiadają, że szykują dla Was wiele niespodzianek!

 

Sportivo Silesia - Auto Nostalgia

Zapisz w kalendarzu i kup tańsze bilety!

A teraz notuj - 20-21 kwietnia 2024, EXPO XXI w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

 

 

Godziny otwarcia:

Sobota, 20 kwietnia 2024 - 10:00-17:00
Niedziela, 21 kwietnia 2024 - 10:00-17:00

 

Mapka - Auto Nostalgia Warszawa

 

Kup wcześniej bilety przez Internet i oszczędź pieniądze!

W dni wydarzenia bilety będą droższe, więc żeby nie stać w kolejce do kasy o zapłacić mniej - kup bilet już teraz!

 

Bilety - Auto Nostalgia