Organizator:

Wszystko co musisz wiedzieć o Auto Nostalgii 2024

Podziel się

Wystawcy z całego kraju, ponad 100-letnie pojazdy, kultowe auta z czasów PRL-u i klimat jak za dawnych lat! To wszystko czeka na Ciebie 20-21 kwietnia na Auto Nostalgii w Warszawie.

Co, gdzie, kiedy? Bilety Fotorelacje z targów Samochody na sprzedaż

Auto Nostalgia to najstarsze w Polsce targi pojazdów zabytkowych czyli wielkie święto wszystkich miłośników klasycznej motoryzacji. To wyjątkowy weekend wypełniony nostalgią i wspomnieniami. W jednym miejscu zobaczyć można perełki od muzeów motoryzacyjnych i prywatnych kolekcjonerów z całego kraju.

Co zobaczysz na tej imprezie?

Zobacz jak zmieniała się motoryzacja

W sobotę i niedzielę, 20-21 kwietnia 2024, teren EXPO XXI zamienia się w wehikuł czasu i zabiera wszystkich kilka dziesięcioleci wstecz. Samochody i motocykle, którymi jeździli nasi rodzice i dziadkowie zjeżdżają się do Stolicy, by wspólnie w gronie pasjonatów z całej Polski powspominać, że jednak kiedyś to było! Przyjdź i zobacz 100-letnie pojazdy, których nie znajdziesz na zlotach pod chmurką. 

 

Muzea, kluby, indywidualni kolekcjonerzy

Co zobaczysz na miejscu? Kolekcje muzealne z całej polski, zbiory klubów motoryzacyjnych a także perełki skrywane w prywatnych garażach pasjonatów.  Nie trzeba jeździć po całej Polsce. Wszyscy wspólnie otworzymy sezon 2024 w Warszawie! Syrenki, Maluchy, Polonezy, czyli auta, które niemal każdy kojarzy, a może i nawet kiedyś posiadał - to wszystko wyciśnie pewnie niejedną łezkę w oczach zwiedzających.

 

Bilety - Auto Nostalgia 2024

 

 

Odjedź z targów własnym klasykiem

Auto Nostalgia to nie tylko wystawa, ale przede wszystkim targi i handel! A to oznacza jedno - możesz tu zrealizować swoje marzenie o własnym klasyku. Zadbają o to firmy profesjonalnie zajmujące się importem oraz handlem zabytkowymi pojazdami, a także indywidualni wystawcy. Rzadko się zdarza, by w jednym miejscu móc obejrzeć tyle sprzedażowych ofert. Na Auto Nostalgii można do woli oglądać, wypytywać i targować się. Kto wie, może wrócisz do domu własnym klasykiem?

 

Bilety - Auto Nostalgia 2024

 

Zapisz w kalendarzu i kup tańsze bilety!

A teraz notuj - 20-21 kwietnia 2024, EXPO XXI w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

 

 

Godziny otwarcia:

Sobota, 20 kwietnia 2024 - 10:00-17:00
Niedziela, 21 kwietnia 2024 - 10:00-17:00

 

Plan terenu - Auto Nostalgia 2024

 

Kup wcześniej bilety przez Internet i oszczędź pieniądze!

W dni wydarzenia bilety będą droższe, więc żeby nie stać w kolejce do kasy o zapłacić mniej - kup bilet już teraz!

Auto Nostalgia - Bilety