TANIEJ❗

Niższe ceny biletów tylko do 19 kwietnia. 💰  

Organizator:

Wszystko co musisz wiedzieć o Auto Nostalgii 2024

Podziel się

Wystawcy z całego kraju, ponad 100-letnie pojazdy, kultowe auta z czasów PRL-u i klimat jak za dawnych lat! To wszystko czeka na Ciebie 20-21 kwietnia na Auto Nostalgii w Warszawie.

Lista wystawców Bilety Co zobaczysz w tej edycji? Samochody na sprzedaż

Nostalgia, która łączy pokolenia

Auto Nostalgia to najstarsze w Polsce targi pojazdów zabytkowych czyli wielkie święto wszystkich miłośników klasycznej motoryzacji. To wyjątkowy weekend wypełniony nostalgią i wspomnieniami. W jednym miejscu zobaczyć można perełki od muzeów motoryzacyjnych i prywatnych kolekcjonerów z całego kraju. Tegoroczna edycja będzie największą w historii - ekspozycja wypełni 3 pawilony EXPO XXI w Warszawie i zajmie niemal 12 tysięcy  m²!

Specjalnie dla Was, prosto z podróży Syreną Bosto po Turcji, na Auto Nostalgii pojawi się znany z YouTube Jan Garbacz. Wraz z Pawłem Hoffmanem tym 40-letnim samochodem ze zdjęcia planują przemierzyć trasę od Stambułu, przez Kapadocję, Göreme, po Elazig, aż do źródeł Eufratu. Rolniczo-przemysłowy rodowód tego modelu z pewnością przysłuży się jeździe przez Turcję. W razie czego, zawsze na dachu kabiny pasażerskiej dostępne jest koło zapasowe. 😄 Wy będziecie mieli okazję powitać ich w Polsce jako pierwsi i zapytać jak było!

Zobacz jak zmieniała się motoryzacja

W sobotę i niedzielę, 20-21 kwietnia 2024, teren EXPO XXI zamienia się w wehikuł czasu i zabiera wszystkich kilka dziesięcioleci wstecz. Samochody i motocykle, którymi jeździli nasi rodzice i dziadkowie zjeżdżają się do Stolicy, by wspólnie w gronie pasjonatów z całej Polski powspominać, że jednak kiedyś to było! Przyjdź i zobacz 100-letnie pojazdy, których nie znajdziesz na zlotach pod chmurką. 

SALMSON S4C FAUX CABRIOLET z 1933 ROKU

Na stoisku Giełdy Klasyków zobaczysz unikatowy, 90-letni samochód, nigdy nie restaurowany, z oryginalną karoserią i nadal w doskonałej kondycji mechanicznej! To jeden z 282 wyprodukowanych egzemplarzy.

Muzea, kluby, indywidualni kolekcjonerzy

Co zobaczysz na miejscu? Kolekcje muzealne z całej polski, zbiory klubów motoryzacyjnych a także perełki skrywane w prywatnych garażach pasjonatów.  Nie trzeba jeździć po całej Polsce. Wszyscy wspólnie otworzymy sezon 2024 w Warszawie! Syrenki, Maluchy, Polonezy, czyli auta, które niemal każdy kojarzy, a może i nawet kiedyś posiadał - to wszystko wyciśnie pewnie niejedną łezkę w oczach zwiedzających.

Swoją obecność potwierdzili m. in.

 

Bilety - Auto Nostalgia

 

Time Machines Warsaw i Amcarowe Wtorki zaprezentują pokaźną kolekcję Amerykańskich Klasyków. Pojawi się u nich m.in. Cadillac, Buick Riviera, czy Chevrolet Chevy Van. Swoją obecność potwierdziło również Muzeum TamteLata, które zawsze zachwycało swoimi stoiskami i prezentowanymi tam perełkami.

Nie zabraknie oczywiście Giełdy Klasyków, która przywiezie kilkadziesiąt pojazdów ze swoich garaży. Niewątpliwie wzrok będzie przyciągać błękitny Austin A35 z 1958 roku, a uśmiech wywoła Renault 4L z dość spartańskim wnętrzem. 

W ubiegłym roku furorę zrobiło stoisko Sportivo Silesia, na którym zaprezentowali 11 aut, w tym m.in. Alfa Romeo Montreal z 1972r. czy Ford GT40 z 1960r. Wezmą udział również w tej edycji i zapowiadają, że szykują dla Was wiele niespodzianek!

 

Sportivo Silesia - Auto Nostalgia

 

Odjedź z targów własnym klasykiem

Auto Nostalgia to nie tylko wystawa, ale przede wszystkim targi i handel! A to oznacza jedno - możesz tu zrealizować swoje marzenie o własnym klasyku. Zadbają o to firmy profesjonalnie zajmujące się importem oraz handlem zabytkowymi pojazdami, a także indywidualni wystawcy. Rzadko się zdarza, by w jednym miejscu móc obejrzeć tyle sprzedażowych ofert. Na Auto Nostalgii można do woli oglądać, wypytywać i targować się. Kto wie, może wrócisz do domu własnym klasykiem? >>>SAMOCHODY NA SPRZEDAŻ ZNAJDZIESZ TUTAJ<<<

 

Bilety - Auto Nostalgia 2024

 

Zapisz w kalendarzu i kup tańsze bilety!

A teraz notuj - 20-21 kwietnia 2024, EXPO XXI w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

 

 

Godziny otwarcia:

Sobota, 20 kwietnia 2024 - 10:00-17:00
Niedziela, 21 kwietnia 2024 - 10:00-17:00

 

Mapka - Auto Nostalgia Warszawa

 

Kup wcześniej bilety przez Internet i oszczędź pieniądze!

W dni wydarzenia bilety będą droższe, więc żeby nie stać w kolejce do kasy o zapłacić mniej - kup bilet już teraz!

 

Bilety - Auto Nostalgia

Co zobaczysz na tej imprezie?

Bilety Samochody na sprzedaż