Organizator:

Zgłoś się i zostań wystawcą

03.02.2022 12:00:00

Podziel się

Masz w garażu klasyka, który chętnie pokażesz innym motoryzacyjnym pasjonatom? Twoja firma sprzedaje produkty stworzone dla fanów zabytkowych pojazdów? Zostań naszym wystawcom!

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na tegoroczną edycję targów pojazdów zabytkowych - Auto Nostalgia. Ta wyjątkowa impreza odbędzie się w dniach 23-24 kwietnia 2022 (sobota/niedziela)
w Warszawie na terenie Expo XXI

Twórz z nami Auto Nostalgię i zostań wystawcą!

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu w roli wystawcy. To jedyna taka okazja, by zaprezentować szerszej publiczności swoje pieczołowicie restaurowane perełki oraz wymienić się wrażeniami z innymi miłośnikami retro-pojazdów.

Chcą Państwo przedstawić swoje produkty bądź usługi? To doskonałe miejsce, by dotrzeć do nowych klientów! Lepszego rozpoczęcia sezonu chyba nie można sobie wymarzyć. W jednym miejscu spotykają się najwięksi motoryzacyjni zapaleńcy, tworząc niepowtarzalny klimat. 

Kto może zostać wystawcą?

Zapraszamy do udziału zarówno firmy chcące zaprezentować swoje produkty, jak i indywidualnych kolekcjonerów. Wszystkich, którzy pojawią się na naszych targach łączy jedno - miłość do klasycznej motoryzacji. 

Już teraz zarezerwujcie termin! Czekamy na wiadomości, co chcieliby Państwo w tym roku zaprezentować na targach. Chętnie też udzielimy dodatkowych informacji. Wszelkie pytania, pomysły i zgłoszenia prosimy kierować do Pani Ewy Wrzeszcz:

Ewa Wrzeszcz