TANIEJ❗

Niższe ceny biletów tylko do 19 kwietnia. 💰  

Organizator:

Lista wystawców

Podziel się

Sprawdź jacy wystawcy pojawią się na targach Auto Nostalgia w Warszawie.

Bilety Samochody na sprzedaż

Na Auto Nostalgii 2024 spotkasz m.in.

PORSCHE CLUB POLAND

Jedyny oficjalny klub Porsche w Polsce certyfikowany przez Porsche A.G. Początki sięgają końca lat dziewięćdziesiątych. Przyświeca im jeden cel – stworzenie społeczeństwa miłośników Porsche i umożliwienie im pełnej samorealizacji w zakresie swojej pasji motoryzacyjnej. Pierwsze spotkanie posiadaczy Porsche, ochrzczone jako I Ogólnopolski Zlot Miłośników Porsche "Komancz & Misiek Lublin 2000" odbyło się w pierwszy weekend lipca 2000 roku. Przez kolejne lata oficjalnej działalności zorganizowali dziesiątki imprez, skupiając wokół siebie ponad 200 posiadaczy samochodów Porsche.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

BAWARIA RACING POWER

Firma zajmuje się profesjonalnym importem pojazdów z rynku japońskiego, USA, Kanady, Bliskiego Wschodu oraz całej Europy. Importują auta do oferty oraz na zlecenie. Pomagają w budowaniu prywatnych kolekcji, garaży inwestycyjnych, czy też sprzedaży auta. Ciężko zliczyć ilość samochodów, które sprowadzili od początku istnienia, ale dzięki temu służą radą oraz doświadczeniem w znalezieniu i zakupie najlepszego auta. Posiadają własny serwis z dostępem do wszystkich domów aukcyjnych w Japonii, gdzie można zobaczyć aktualnie dostępne pojazdy.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

KLUB MIŁOŚNIKÓW SYREN I WARSZAW

3.01.2004 r. powstał Nekielski Klub Miłośników Syren i Warszaw działający przy Nekielskim Ośrodku Kultury i Urzędzie Miasta i Gminy. 26.08.2006 r. klub został założony oficjalnie jako stowarzyszenie pożytku publicznego. Zrzesza on dziewięciu właścicieli posiadających razem 32 Syreny (od modelu 100, 101, 102, 103, 104, 105 do 105L oraz Bosto i R20) i dwie Warszawy M20. Nekla jest tym miastem w Polsce, w którym przypada statystycznie najwięcej syren na liczbę mieszkańców. Klub uczestniczył w niemal 20 zlotach lub rajdach.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

GIEŁDA KLASYKÓW

Giełda klasyków zrodziła się w 2013 roku, początkowo jako blog, w którym autor, Adam Piotrowski, wybierał z sieci najciekawsze oferty z samochodami klasycznymi z kraju i ze świata. Później pojawiła się płatna możliwość ogłoszenia własnego samochodu. Od tej chwili hobby stało się sposobem na życie, a czas wolny nierozłącznie spoił się z pasją i pracą. Giełda klasyków jest obecnie najpopularniejszym stroną internetową traktującą o klasycznej motoryzacji w Polsce. Każdego miesiąca ze strony korzysta ponad 200 tys. unikalnych użytkowników, wielu z nich korzysta z serwisu codziennie

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

KLUB MIŁOŚNIKÓW STARYCH CIĄGNIKÓW I MASZYN ROLNICZYCH TRAKTOR I MASZYNA.

Wiosną 2003 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Lipnie zostało zwołane spotkanie, na którym kolekcjonerzy z zachowaniem niezbędnych procedur wyłonili Zarząd i Komisję Rewizyjną, zaś w końcu maja 2003 roku Sąd w Poznaniu zarejestrował stowarzyszenie o nazwie Klub Miłośników Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych “Traktor i Maszyna”. Klub zrzesza miłośników zabytkowych maszyn rolniczych, ciągników rolniczych, silników stacjonarnych.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

AMCAROWE WTORKI

To inicjatywa która powstała w 2018 r. Ma ona na celu, cykliczne wtorkowe wieczorne spotkania miłośników amerykańskiej motoryzacji. Inicjatywa wynikła z pasji i miłości do amerykańskiej motoryzacji. Zaprezentują piękne wozy począwszy od lat 40. do lat 90. Rat-Rod’y, Custom’y, pick-upy, salonki i full-size.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

AUTOMOBILISTA

„Nie ma w Polsce pisma o zabytkowej motoryzacji? To najwyższy czas, by to zmienić!” – powiedzieli sobie twórcy Automobilisty w 1999 roku i tak rozpoczęła się historia miesięcznika. Wytyczyli drogę i podążają ją dalej z uporem. Jeszcze tyle historii do opowiedzenia, tyle samochodów i motocykli do opisania, tyle wydarzeń do pokazania! "Kto, jeśli nie my, ma to zrobić? A zatem ciągle w drodze, naciskamy gaz i do przodu. Jeszcze wszystko przed nami!" - piszą o sobie twórcy.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

MUZEUM POJAZDÓW ZABYTKOWYCH TAMTE LATA

Ich celem jest gromadzenie i trwała ochrona dziedzictwa ludzkości o charakterze motoryzacyjnym, informowanie o wartościach i treściach gromadzonych zbiorów, upowszechnianie podstawowych wartości historycznych eksponatów, kształtowanie wrażliwości poznawczej i estetycznej oraz umożliwianie przeglądania zgromadzonych zbiorów.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

NOVANTA

NOVANTA Classics pozyskuje i dostarcza samochody, które już otrzymały miano kultowych. Doświadczenie zdobyte dzięki sprzedaży aut w całej Europie, pasja oraz ambicja pozwala codziennie wyszukiwać dla Was pojazdy najwyższej jakości z całego świata. W NOVANTA Classics wszystkie pojazdy są własnością firmy lub jej klientów. Specjalistyczna wiedza nabywana przez lata budowania kilku motoryzacyjnych brandów w Polsce w połączeniu z ludzkim, empatycznym podejściem pozwala im spełniać Wasze marzenia.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

TIME MACHINES WARSAW

Time Machines to podróż w czasie z klasyczną motoryzacją. Wsiądź do klasyka ze swojej ulubionej epoki i poczuj klimat. Prowadzą wynajem klasycznych samochodów na terenie Warszawy i okolic. Zaprezentują auta polskie, amerykańskie, militarne – jednym słowem każde. Ich pojazdy uświetniają produkcje, filmy, zdjęcia, wesela i inne imprezy okolicznościowe.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

RETRO SKLEP

To grupa ludzi od wielu lat związanych z motoryzacją. Ich doświadczenie w zakresie renowacji, odbudowy, tuningu oraz pielęgnacji pojazdów klasycznych i youngtimerów, a także szerokie kontakty w branży motoryzacyjnej pozwoliły na otwarcie sklepu internetowego oferującego stylowe części, akcesoria i tworzone z niezwykłą starannością w Polsce i Europie gadżety związane z klasyczną motoryzacją. Za pośrednictwem sklepu twórcy dzielą się wiedzą oraz oferują najwyższej, światowej klasy produkty, dzięki którym old- i youngtimery staną się jeszcze piękniejsze.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

RADIO POGODA

Sieć stacji radiowych w formacie oldies, działająca od 2015 roku. Właścicielem marki jest Grupa Radiowa Agory Sp. z o.o. Sieć posiada stacje w Warszawie, Bydgoszczy, Gdańsku, Krakowie, Opolu, Poznaniu, aglomeracji śląskiej i we Wrocławiu. Prowadzą takie audycje, jak m.in.: Pogodny Poranek Radia Pogoda, „Świnki Trzy” w Radiu Pogoda, Szlachetne zdrowie w Radiu Pogoda, Wiktor Niedzicki – „Technicznie proste”! Wśród prowadzących są m.in.: Zygmunt Chajzer, Anna Stachowska, Piotr Sworakowski, Monika Tarka, Michał Pierzchała, Robert Janowski.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

STACJA KLASYKI

Stacja Klasyki powstała z pasji do motoryzacji. Tej, która zapiera dech w piersiach, która była kolebką oryginalnych rozwiązań, ciekawego designu, która pamięta czasy gdy o produkcji samochodu decydowali „inżynierowie, a nie księgowi”. Misją jest wspieranie rozwoju motoryzacji klasycznej w Polsce. To jedyne takie miejsce w Polsce, które oferuje nie tylko optymalne warunki do zakupu czy przechowania pojazdu, lecz także jego renowacji czy też bieżących napraw. Stacja Klasyki to nie tylko przestrzeń dla samochodów, ale także dla ludzi. Jest to wyjątkowe miejsce spotkań z motoryzacją. Świat pojazdów mechanicznych jest niczym bez ludzi, którzy go tworzą.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

JAN GARBACZ

Jan Garbacz prowadzi kanał poświęcony klasycznej motoryzacji, na którym możecie zobaczyć czym różni się włoski Fiat 125 od polskiego, dowiedzieć się dlaczego przełomowe NSU RO-80 okazało się gwoździem do trumny swojej marki lub powspominać Syrenę czy Wartburga. W tym roku wybrał się w podróż po Turcji 40-letnią Syreną Bosto.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

TO NIE WSZYSCY!

Pełna lista wystawców pojawi się niebawem.

Ekspozycja Auto Nostalgii znajduje się w 3 pawilonach: 1,3 i 4. 

 

Mapa pawilonów - Auto Nostalgia w Warszawie
AKTUALNOŚCI Bilety Samochody na sprzedaż