Organizator:

Lista wystawców

Podziel się

Sprawdź jacy wystawcy pojawią się na targach Auto Nostalgia w Warszawie.

Program wydarzeń Bilety Samochody na sprzedaż Co zobaczysz w edycji 2024?
 

>>>SPRAWDŹ PEŁNĄ LISTĘ WYSTAWCÓW<<<

 

Na Auto Nostalgii 2024 spotkasz m.in.

TIME MACHINES WARSAW

Time Machines to podróż w czasie z klasyczną motoryzacją. Wsiądź do klasyka ze swojej ulubionej epoki i poczuj klimat. Prowadzą wynajem klasycznych samochodów na terenie Warszawy i okolic. Zaprezentują auta polskie, amerykańskie, militarne – jednym słowem każde. Ich pojazdy uświetniają produkcje, filmy, zdjęcia, wesela i inne imprezy okolicznościowe.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

PORSCHE CLUB POLAND

Jedyny oficjalny klub Porsche w Polsce certyfikowany przez Porsche A.G. Początki sięgają końca lat dziewięćdziesiątych. Przyświeca im jeden cel – stworzenie społeczeństwa miłośników Porsche i umożliwienie im pełnej samorealizacji w zakresie swojej pasji motoryzacyjnej. Pierwsze spotkanie posiadaczy Porsche, ochrzczone jako I Ogólnopolski Zlot Miłośników Porsche "Komancz & Misiek Lublin 2000" odbyło się w pierwszy weekend lipca 2000 roku. Przez kolejne lata oficjalnej działalności zorganizowali dziesiątki imprez, skupiając wokół siebie ponad 200 posiadaczy samochodów Porsche.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

BAWARIA RACING POWER

Firma zajmuje się profesjonalnym importem pojazdów z rynku japońskiego, USA, Kanady, Bliskiego Wschodu oraz całej Europy. Importują auta do oferty oraz na zlecenie. Pomagają w budowaniu prywatnych kolekcji, garaży inwestycyjnych, czy też sprzedaży auta. Ciężko zliczyć ilość samochodów, które sprowadzili od początku istnienia, ale dzięki temu służą radą oraz doświadczeniem w znalezieniu i zakupie najlepszego auta. Posiadają własny serwis z dostępem do wszystkich domów aukcyjnych w Japonii, gdzie można zobaczyć aktualnie dostępne pojazdy.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

KLUB MIŁOŚNIKÓW SYREN I WARSZAW

3.01.2004 r. powstał Nekielski Klub Miłośników Syren i Warszaw działający przy Nekielskim Ośrodku Kultury i Urzędzie Miasta i Gminy. 26.08.2006 r. klub został założony oficjalnie jako stowarzyszenie pożytku publicznego. Zrzesza on dziewięciu właścicieli posiadających razem 32 Syreny (od modelu 100, 101, 102, 103, 104, 105 do 105L oraz Bosto i R20) i dwie Warszawy M20. Nekla jest tym miastem w Polsce, w którym przypada statystycznie najwięcej syren na liczbę mieszkańców. Klub uczestniczył w niemal 20 zlotach lub rajdach.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

GIEŁDA KLASYKÓW

Giełda klasyków zrodziła się w 2013 roku, początkowo jako blog, w którym autor, Adam Piotrowski, wybierał z sieci najciekawsze oferty z samochodami klasycznymi z kraju i ze świata. Później pojawiła się płatna możliwość ogłoszenia własnego samochodu. Od tej chwili hobby stało się sposobem na życie, a czas wolny nierozłącznie spoił się z pasją i pracą. Giełda klasyków jest obecnie najpopularniejszym stroną internetową traktującą o klasycznej motoryzacji w Polsce. Każdego miesiąca ze strony korzysta ponad 200 tys. unikalnych użytkowników, wielu z nich korzysta z serwisu codziennie

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

KLUB MIŁOŚNIKÓW STARYCH CIĄGNIKÓW I MASZYN ROLNICZYCH TRAKTOR I MASZYNA.

Wiosną 2003 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Lipnie zostało zwołane spotkanie, na którym kolekcjonerzy z zachowaniem niezbędnych procedur wyłonili Zarząd i Komisję Rewizyjną, zaś w końcu maja 2003 roku Sąd w Poznaniu zarejestrował stowarzyszenie o nazwie Klub Miłośników Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych “Traktor i Maszyna”. Klub zrzesza miłośników zabytkowych maszyn rolniczych, ciągników rolniczych, silników stacjonarnych.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

AMCAROWE WTORKI

To inicjatywa która powstała w 2018 r. Ma ona na celu, cykliczne wtorkowe wieczorne spotkania miłośników amerykańskiej motoryzacji. Inicjatywa wynikła z pasji i miłości do amerykańskiej motoryzacji. Zaprezentują piękne wozy począwszy od lat 40. do lat 90. Rat-Rod’y, Custom’y, pick-upy, salonki i full-size.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

AUTOMOBILISTA

„Nie ma w Polsce pisma o zabytkowej motoryzacji? To najwyższy czas, by to zmienić!” – powiedzieli sobie twórcy Automobilisty w 1999 roku i tak rozpoczęła się historia miesięcznika. Wytyczyli drogę i podążają ją dalej z uporem. Jeszcze tyle historii do opowiedzenia, tyle samochodów i motocykli do opisania, tyle wydarzeń do pokazania! "Kto, jeśli nie my, ma to zrobić? A zatem ciągle w drodze, naciskamy gaz i do przodu. Jeszcze wszystko przed nami!" - piszą o sobie twórcy.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

MUZEUM POJAZDÓW ZABYTKOWYCH TAMTE LATA

Ich celem jest gromadzenie i trwała ochrona dziedzictwa ludzkości o charakterze motoryzacyjnym, informowanie o wartościach i treściach gromadzonych zbiorów, upowszechnianie podstawowych wartości historycznych eksponatów, kształtowanie wrażliwości poznawczej i estetycznej oraz umożliwianie przeglądania zgromadzonych zbiorów.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

NOVANTA

NOVANTA Classics pozyskuje i dostarcza samochody, które już otrzymały miano kultowych. Doświadczenie zdobyte dzięki sprzedaży aut w całej Europie, pasja oraz ambicja pozwala codziennie wyszukiwać dla Was pojazdy najwyższej jakości z całego świata. W NOVANTA Classics wszystkie pojazdy są własnością firmy lub jej klientów. Specjalistyczna wiedza nabywana przez lata budowania kilku motoryzacyjnych brandów w Polsce w połączeniu z ludzkim, empatycznym podejściem pozwala im spełniać Wasze marzenia.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

RADIO POGODA

Sieć stacji radiowych w formacie oldies, działająca od 2015 roku. Właścicielem marki jest Grupa Radiowa Agory Sp. z o.o. Sieć posiada stacje w Warszawie, Bydgoszczy, Gdańsku, Krakowie, Opolu, Poznaniu, aglomeracji śląskiej i we Wrocławiu. Prowadzą takie audycje, jak m.in.: Pogodny Poranek Radia Pogoda, „Świnki Trzy” w Radiu Pogoda, Szlachetne zdrowie w Radiu Pogoda, Wiktor Niedzicki – „Technicznie proste”! Wśród prowadzących są m.in.: Zygmunt Chajzer, Anna Stachowska, Piotr Sworakowski, Monika Tarka, Michał Pierzchała, Robert Janowski.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

STACJA KLASYKI

Stacja Klasyki powstała z pasji do motoryzacji. Tej, która zapiera dech w piersiach, która była kolebką oryginalnych rozwiązań, ciekawego designu, która pamięta czasy gdy o produkcji samochodu decydowali „inżynierowie, a nie księgowi”. Misją jest wspieranie rozwoju motoryzacji klasycznej w Polsce. To jedyne takie miejsce w Polsce, które oferuje nie tylko optymalne warunki do zakupu czy przechowania pojazdu, lecz także jego renowacji czy też bieżących napraw. Stacja Klasyki to nie tylko przestrzeń dla samochodów, ale także dla ludzi. Jest to wyjątkowe miejsce spotkań z motoryzacją. Świat pojazdów mechanicznych jest niczym bez ludzi, którzy go tworzą.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

JAN GARBACZ

Jan Garbacz prowadzi kanał poświęcony klasycznej motoryzacji, na którym możecie zobaczyć czym różni się włoski Fiat 125 od polskiego, dowiedzieć się dlaczego przełomowe NSU RO-80 okazało się gwoździem do trumny swojej marki lub powspominać Syrenę czy Wartburga. W tym roku wybrał się w podróż po Turcji 40-letnią Syreną Bosto.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

SAMOCHODOWA KOSMETYCZKA

Samochodowa Kosmetyczka powstała z pasji do czystych samochodów w roku 2021, ale swoje początki rozpoczęła na przełomie roku 2015. Hubert Joachimiak, odpowiada za stworzenie marki i krok po kroku rozwija swoją firmę, produkującą nowoczesną, biodegradowalną chemię samochodową. Po kilku latach zdobywania wiedzy przyszedł czas na stworzenie firmy produkcyjnej. W 2020 roku rozpoczęły się prace nad pierwszymi kosmetykami Samochodowej Kosmetyczki. Testowali i sprawdzali różne wariacje, finalnie wybierając odpowiednie komponenty do produkcji chemii. W 2021 roku światło ujrzał pierwszy produkt od Samochodowej Kosmetyczki.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

AUTOPLAC.PL

To najlepszy portal z ogłoszeniami motoryzacyjnymi. Znajdziesz tam setki marek oraz modeli. Każdy znajdzie tam swoje wymarzone cztery kółka.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

MODELS4U.PL

Sklep modelarski specjalizujący się w sprzedaży kolekcjonerskich modeli samochodów w skalach 1/12, 1/18, 1/62, 1/43, 1/50 oraz 1/87.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

KLASYCZNA JAZDA

Grupa powstała w 2017 roku. Początkowo miała zrzeszać miłośników klasycznej motoryzacji z Warmii i Mazur w celu wspólnych wyjazdów na zloty i spoty w całej Polsce. Jednym z pierwszych ich eventów był "Leczymy Klasykiem". Akcja ta polegała na przyjazdy pod Szpital Dziecięcy w Olsztynie. Jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc zaczęły powstawać kolejne pomysły. Tym razem oprócz akcji charytatywnych chcieli zrobić typowe eventy motoryzacyjne. Dzięki czemu, powstały teraz trzy stałe imprezy cykliczne. Są to: zloty w Działdowie, Nidzicy i Mrągowie.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

NAŻÓŁTEJ.PL

Firma zrzeszająca pasjonatów motoryzacji. Powstała z inicjatywy Patrycji, Krystiana i Bartka. Patrycja jest ekspertem w dziedzinie ochrony zabytków i w procedurze rejestracji pojazdów zabytkowych. Krystiana jest certyfikowanym rzeczoznawcą samochodowym, maszyn i urządzeń. Bartek to z wykształcenia inżynier mechatroniki i budowy maszyn, kierunek transport. Od 5 lat zajmuję się likwidacją szkód komunikacyjnych.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

ABCAR

Firma specjalizuje się w renowacji oraz budowie samochodów zabytkowych, które cieszą się dużym uznaniem wśród miłośników motoryzacji z całej Europy. Działają na rynku już od wielu lat i posiadają bogate doświadczenie w przywracaniu dawnych, klasycznych pojazdów do ich pierwotnego blasku. Ich zespół składa się z wykwalifikowanych mechaników i specjalistów z branży motoryzacyjnej, którzy podejmują się nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Dzięki swoim umiejętnościom i pasji do samochodów zabytkowych, ich prace są zawsze wykonane z najwyższą starannością i dbałością o detal. Oprócz renowacji i budowy samochodów zabytkowych, prowadzą także sprzedaż pojazdów na skalę europejską. Ich oferta obejmuje zarówno gotowe samochody zabytkowe, jak i auta, które mogą przygotować według indywidualnych preferencji klienta. Działają z pasją i zaangażowaniem, aby dostarczyć swoim klientom unikalne i wyjątkowe samochody zabytkowe, które stanowią prawdziwą perełkę na rynku motoryzacyjnym.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

ANTYKI Z AMERYKI

w tym roku na wystawę do Warszawy zawita znany podpoznański kolekcjoner marki Volvo w Polsce (i nie tylko) Ryszard Slisinski właściciel firmy Antyki z Ameryki przedstawi między innymi: czerwone Volvo 1800S rocznik 1965 prosto po renowacji, ostatni model "Świętego " czyli białe Volvo 1800S z roku 1968 oraz prawdziwą perełkę, jedyne (na 8077 wyprodukowanych) czarne Volvo 1800ES tzw. "trumna Królowej Śnieżki" rocznik 1972

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

ARDOR AUCTIONS

Ardor Auctions to pierwszy i jedyny w Polsce dom aukcyjny zajmujący się samochodami klasycznymi i zabytkowymi. Nasza firma została założona w 2015 roku przez grupę wielbicieli klasycznej motoryzacji i do dziś jest prowadzona przez ludzi kochających unikatowe samochody. To stwierdzenie nie oddaje jednak w pełni istoty naszej działalności. Stanowimy pomost między osobami sprzedającymi samochody klasyczne a tymi, którzy marzą o posiadaniu swojego „klasyka”. Część z kupujących ma doskonałe rozeznanie w rynku i poszukuje konkretnego egzemplarza w konkretnej wersji. Inni natomiast szukają po prostu czegoś wyjątkowego, o unikatowej estetyce. My jesteśmy w stanie im to zaoferować.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

DOMOWE SANATORIUM ZIMNOCH

Od 2006 roku firma dostarcza klientom najwyższej jakości produkty marek: Kuvings, Lotus Grill, Blendtec, Yunmai. Ich misją jest promowanie innowacyjnych i przydatnych sprzętów, które sprawiają, że nasi klienci żyją zdrowiej i lepiej. Posiadają dużą przestrzeń magazynową i sprawdzoną sieć internetowych i stacjonarnych partnerów handlowych. Wspierają wszystkie nasze marki działaniami promocyjnymi za pośrednictwem prasy, TV oraz internetu. Znają swoje produkty bardzo dobrze i dają klientom wsparcie wysoce wykwalifikowanym zespołem specjalistów w zakresie obsługi klienta i serwisu.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

MOTOSKULL

To szkoła jazdy powstała z zamiłowania do motoryzacji. Oferuje treningi gymkhana/supermoto/doskonalenia techniki jazdy, indywidualne treningi motocyklowe, enduro szkolenie jednodniowe, off road oraz wyprawy enduro wyprawy enduro. Szkolenia skierowane są zarówno do amatorów, jak i osób aspirujących do rozpoczęcia przygody z coraz popularniejszymi dyscyplinami niskobudżetowych sportów motorowych, takich jak: gymkhana, supermoto oraz amatorskie wyścigi pucharowe. Treningi odbywają się na profesjonalnie przygotowanym zamkniętym terenie, z uwzględnieniem zasad panujących podczas zawodów. Istnieje możliwość wypożyczenia maszyny do ćwiczeń.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

P&K PROENERGY

Elektryk oferuje usługi kompleksowej realizacji inwestycji w zakresie: montażu instalacji elektrycznych, montażu osprzętu elektrycznego (gniazd, wyłączników, lamp, kinkietów), instalowania urządzeń AGD, montażu instalacji monitoringu, alarmowej, domofonowej, do bramy, naprawy usterek instalacji, modernizacji instalacji.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

POLCAR

Polcar został założony przez Andrzeja Senkowskiego w 1986 roku. To największy w Europie magazyn dostosowany do przechowywania części nadwozia. Głęboka specjalizacja w ramach części do napraw powypadkowych (nadwozie, oświetlenie, termika) i powiązanych z nimi grup asortymentowych (np. amortyzatory, wahacze). Polcar nie tworzy własnych filii, a wspiera działalność niezależnych lokalnych dystrybutorów zarówno w Polsce, jak i Europie. Dzięki tej polityce nie staje się konkurentem dla swych odbiorców.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

MUZEUM NARODOWE ROLNICTWA I PRZEMYSŁU ROLNICZEGO W SZRENIAWIE

Misją Muzeum Narodowego Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie jest przedstawianie historii rolnictwa i przemysłu rolno-spożywczego z terenu historycznych i współczesnych ziem polskich od czasów prehistorycznych po dzień dzisiejszy, z uwzględnieniem europejskiego kontekstu kulturowego i cywilizacyjnego. Ma to pozwalać publiczności muzealnej zrozumieć, skąd i w jaki sposób powstaje żywność i inne dobra pochodzące z surowców rolniczych i naturalnych. Przedstawiając przeszłość, Muzeum ma pobudzać do refleksji na temat teraźniejszości i przyszłości, ma być instytucją nowoczesną, otwartą na wyzwania przyszłości oraz oczekiwania i potrzeby współczesnego społeczeństwa.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

MUZEUM MOTORYZACJI WENA W OŁAWIE

Nowe muzeum na mapie Dolnego Śląska. Posiada w składzie niemal 300 zabytkowych samochodów, 150 motocykli i izbę pamięci Rajdu Koguta, którego jest również organizatorem.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

MODELARNIA.PL

Tworzą makiety, modele, formy i repliki Zapewniają indywidualne podejście i dbałość o każdy detal.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

TOMASZ SKRZELIŃSKI

Rzeczoznawca samochodowy

TURNADO

Producent elektrycznych gokartów

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

VANSTEIN E-BIKES

VanStein jest marką, która powstała z pasji do wygodnych i nowatorskich rowerów elektrycznych. Jest oficjalnym przedstawicielem na Polskę oraz importerem nowych rowerów elektrycznych prestiżowych, europejskich marek, takich jak Rayvolt (Hiszpania), eXXite (Hiszpania), Cooler King (UK), Verve Bikes (Włochy). W showroomie VanStein możesz przetestować i kupić rowery elektryczne, e-bike, motorowery, elektryczne motorbajki, mopedy, customy, choppery, cruisery, cafe racery.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

ZŁOMBOL

To największy rajd charytatywny na świecie. Polega on na pokonaniu ok 2500 km samochodem produkcji komunistycznej. Różnych ludzi z całej Polski łączy jeden cel – zebranie darowizn dla dzieci z domów dziecka. Robią to bezinteresownie, na swój koszt, przy użyciu starych, często rozpadających się aut. Wśród nich są Polonezy, Łady, Nysy, Trabanty, Żuki i wiele innych samochodów. nie tylko próba dla starych, zmęczonych samochodów, ale także wyzwanie dla odważnych podróżników gotowych wyjść poza utarte szlaki. Przez osiemnaście niezwykłych lat z determinacją, poświęceniem i sercem oddanym sprawie, udało się uzbierać 15 milionów dla dzieci z domów dziecka.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

RETROBOOK

Retrobook to aplikacja na telefon która umożliwia dokumentowanie prac nad pojazdem, prowadzenie dzienników renowacji, wpisywanie wydatków, które zmieniają się w statystykę, dodawanie zdjęć oraz faktur za zakupione części oraz przeglądanie i dodawanie ogłoszeń pojazdów oraz części. Aplikacja powstała z pasji do motoryzacji i jest w 100% darmowa.

Ekspozycja Auto Nostalgii znajduje się w 3 pawilonach: 1,3 i 4. 

 

Mapa pawilonów - Auto Nostalgia w Warszawie
AKTUALNOŚCI Bilety Samochody na sprzedaż