Organizator:

Zakończyły się targi Auto Nostalgia 2020!

Podziel się

Dziękujemy za Waszą obecność podczas jubileuszowej edycji Targów Auto Nostalgia 2020.

Dobiegły końca tegoroczne targi Auto Nostalgia. Jak co roku mieliśmy przyjemność gościć w hali Global Expo mnóstwo pasjonatów zabytkowej motoryzacji, którzy zabrali ze sobą swoje najcenniejsze eksponaty. Kolekcje wypełniały modele ze wszystkich stron świata, a także z wielu "samochodowych epok". 

W tym roku staraliśmy się pokazać na Żeraniu bardzo dużą różnorodność pojazdów, które reprezentowały nie tylko różne style, ale również epoki, w których powstawały. Podczas weekendu uczestnicy mogli zobaczyć eleganckie limuzyny,obniżone podwozia francuskich samochodów rodzinnych oraz perły rodzimej produkcji takie jak kolorowe Warszawy czy idealnie zachowany mikrus. Mniejsze pojazdy takie jak Saab Turbo, czy Mini ukrywały się pomiędzy rzędami "muscle carów" - niektóre z nich wystawcy byli gotowi sprzedać zainteresowanym uczestnikom, bo to właśnie giełda zabytkowych samochodów była jedną z atrakcji warszawskich targów w tym roku. 

W strefie "giełdowej" wystawcy prezentowali zabytkowe i kultowe modele, które można było kupić. Uczestnicy mogli wybierać pomiędzy samochodami sprowadzanymi np. z Japonii, po takie modele jak Ferrari Testarossa, czy Porsche 911. Na gotowych się targować kupców w hali czekali również amerykańscy królowie szos. Piękne ekspozycje dopełniali wystawcy z pojazdami ciężarowymi, którzy zaprezentowali kultowe Star-y . 

Mimo że warszawskie targi Auto Nostalgia dobiegły końca - już niedługo odbędzie się kolejne spotkanie z klasyczną motoryzacją, tym razem w Poznaniu. Retro Motor Show, bo o tym wydarzeniu mowa, to największe targi samochodów zabytkowych w Polsce! Na uczestników od 23 do 25 października czekać będzie największa w Polsce ekspozycja samochodów zabytkowych, klasycznych, motocykli i youngtimerów. 

Bilety na to wydarzenie dostępne są tutaj: https://retromotorshow.pl/pl/dla-zwiedzajacych/wazne-informacje/bilety/

Dziękujemy, że byliście z nami w tym roku! Do zobaczenia w Poznaniu! 

Zobacz Galerię >>