Organizator:

O targach

Podziel się

Targi Pojazdów Zabytkowych - Auto Nostalgia to wyjątkowe i niepowtarzalne wydarzenie poświęcone historii zabytkowej motoryzacji. Oprócz zagranicznych klasyków, miłośnicy oldschoolowej motoryzacji będą mogli podziwiać także polskie legendy i wyruszyć w podróż do czasów dzieciństwa, czy wczesnej młodości.

Co, gdzie, kiedy? Bilety Co zobaczysz w edycji 2023? Lista wystawców
Auto Nostalgia

 

Z miłości do klasycznej motoryzacji i dzięki współpracy z naszymi partnerami co roku mamy możliwość zabrać ze sobą pasjonatów motoryzacji we wspaniałą podróż do czasów naszych dziadków i ojców, w których klasyczna motoryzacja miała swoje początki.

 

Auto Nostalgia bilety

 

Podczas dwóch dni targów na ekspozycji można podziwiać przepiękne egzemplarze klasycznych pojazdów, z których każdy opowiada swoją indywidualną historię. Pośród bogatej ekspozycji znaleźć można nie tylko samochody krajowej produkcji, ale także zagraniczne perły od producentów z całego świata!

 

Auto Nostalgia

 

Nadszedł czas, aby przypomnieć sobie warkot starych silników i nieco cofnąć się w czasie by ponownie podziwiać perły motoryzacji w pełnej krasie! Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej i bądź tam razem z nami podczas tego absolutnie wyjątkowego wydarzenia. 

Gotowi na podróż w czasie?

 

Auto Nostalgia - bilety