TANIEJ❗

Niższe ceny biletów tylko do 19 kwietnia. 💰  

Organizator:

O targach

Podziel się

Targi Pojazdów Zabytkowych - Auto Nostalgia to wyjątkowe i niepowtarzalne wydarzenie poświęcone historii zabytkowej motoryzacji. Oprócz zagranicznych klasyków, miłośnicy oldschoolowej motoryzacji będą mogli podziwiać także polskie legendy i wyruszyć w podróż do czasów dzieciństwa, czy wczesnej młodości.

Co, gdzie, kiedy? Bilety

Z miłości do klasycznej motoryzacji i dzięki współpracy z naszymi partnerami co roku mamy możliwość zabrać ze sobą pasjonatów motoryzacji we wspaniałą podróż do czasów naszych dziadków i ojców, w których klasyczna motoryzacja miała swoje początki.

Najstarsze w Polsce targi pojazdów zabytkowych

Auto Nostalgia w Warszawie

Podczas dwóch dni targów na ekspozycji można podziwiać przepiękne egzemplarze klasycznych pojazdów, z których każdy opowiada swoją indywidualną historię. Pośród bogatej ekspozycji znaleźć można nie tylko samochody krajowej produkcji, ale także zagraniczne perły od producentów z całego świata! Prezentowane na targach kolekcje należą do motoryzacyjnych muzeów, Automobilklubów, kół i stowarzyszeń zrzeszających fanów poszczególnych marek, reprezentantów rajdów samochodowych, firm profesjonalnie zajmujących się handlem zabytkowymi pojazdami a także osób indywidualnych.

Na kilkudziesięciu tysiącach metrów kwadratowych EXPO XXI w Warszawie zobaczysz całą historię motoryzacji. To impreza przesiąknięta nostalgią, pięknem i rozmowami pasjonatów!

#

SETKI UNIKATOWYCH SAMOCHODÓW

Na miejscu zobaczysz samochody za równo polskiej, jak i światowej produkcji. Od ponad 100-letnich egzemplarzy, których z trudem wypatrywać na zlotach pod gołym niebem, po youngtimery i klasyki z czasów PRL-u.

#

DZIESIĄTKI ZABYTKOWYCH MOTOCYKLI

Dla fanów jednośladów interesujące na pewno będą kilkudziesięcioletnie motocykle. Być może zobaczysz tu swoją WSK-ę sprzed lat? Poza Wiejskim Sprzętem Kaskaderskim, na targach można zobaczyć Osę, Junaki czy Vespy.

#

TRAKTORY, AUTOBUSY, POJAZDY WOJSKOWE

Auto Nostalgia pokazuje pełen przekrój motoryzacji. Dlatego nie zabraknie tu też cięższego sprzętu i większych niż osobowe, pojazdów. Wystawcy przywożą tu stare autobusy, które niegdyś jeździły po warszawskich drogach, traktory który były używane do pracy na polu lata temu, a nawet pojawiają się tu pojazdy należące do wojska.

#

ODJEDŹ Z TARGÓW WŁASNYM KLASYKIEM

Ważną częścią Auto Nostalgii jest giełda, na której kilkadziesiąt samochodów wystawionych jest na sprzedaż. Należą zarówno do firm zajmujących się importem oraz handlem zabytkowymi pojazdami, jak również do prywatnych kolekcjonerów. W jednym miejscu obejrzeć wiele ofert, dokładnie przyjrzeć się autom, porozmawiać ze sprzedawcami i negocjować cenę!

Impreza odbywa się w dniach 20-21 kwietnia 2024 roku a terenie EXPO XXI w Warszawie, przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Godziny otwarcia w sobotę i niedzielę: od 10:00 do 17:00.

Nadszedł czas, aby przypomnieć sobie warkot starych silników i nieco cofnąć się w czasie by ponownie podziwiać perły motoryzacji w pełnej krasie! Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej i bądź tam razem z nami podczas tego absolutnie wyjątkowego wydarzenia. 

Gotowi na podróż w czasie?

 

Auto Nostalgia - bilety

 

Przyjdź i przeżyj najpiękniejszy weekend tej wiosny!